Гільза та капсюль для релоадингу

Гільза гладкоствольна

Гільза

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом найкращої гільзи для якісного релоадингу

Продукція представлена у популярних калібрах для гладкої зброї

Фірма ТАХО пропонує ознайомитися з великим асортиментом гільзи для гладкоствольних патронів. Представлена гільза виробництва іспанського заводу MAXAM, французького Cheddite, турецького Anatolia. Серед великого асортименту гільзи, кожен мисливець зможе обрати для себе необхідну висоту юбки гільзи, тип гільзи для певного виду закачування, та звичайно свій калібр. В залежності від потреб ви маєте змогу обрати гільзу з капсюлем або без.

Капсюль

Капсюль

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом капсюлю для релоадингу гладкоствольних патронів

Представлена найкраща продукція світових виробників Cheddite та Maxam

Асортимент капсюлю для гладкоствольних патронів представлений найпопулярнішими у світі капсюлями іспанського та французького виробництва. Це капсюль G-1000 виробництва іспанського компанії MAXAM та CX-2000, CX-1000, CX-50 французької компанії Cheddite. Капсюлі G-1000 та CX-2000 використовуюся переважно у 12-му калібрі, CX-1000 – у 16, 20-му, CX-50 у 24, 28, 32, 410 калібрі. Капсюль має як промислове пакування так і зручну упаковку з невеликою кількістю для зручного релоадингу.

Гільза пістолетна

Гільза пістолетна

НВФ "ТАХО" пропонує ознайомитись з асортиментом гільзи для релоадингу пістолетних патронів

Фірма ТАХО пропонує ознайомитися з асортиментом гільзи для пістолетних патронів. Представлена гільза виробництва турецького заводу MECA. В залежності від потреб ви маєте змогу обрати гільзу з капсюлем або без.