Порох MAXAM

Мисливський порох MAXAM

ТАХО - офіційний ексклюзивний представник порохів MAXAM в Україні представляє 14 видів оригінального пороху

Якісний та надійний порох для релоадингу для будь-яких потреб

Порох Nobel Sport

Мисливський порох Nobel Sport

ТАХО - ексклюзивний партнер Nobel Sport в Україні представляє широкий асортимент оригінального пороху VECTAN.

24 види пороху для якісного релоадингу та задоволення будь-яких потреб у мисливстві та стрілкому спорті

MAXAM

ТАХО - офіційний ексклюзивний представник порохів MAXAM в Україні представляє 14 видів оригінального пороху.
- Порох "ТАХО" – найпопулярніший мисливський гладкоствольний порох в Україні! Вибір №1 як для майстрів релоадингу, так і для початківців. Порох ТАХО є ретельною спеціальної селекцією пороху CSB 2. 
- Порох "Буран"  – представляємо потужний супер порох для 36 грамів. Порох БУРАН є спеціальною ретельною селекцією пороху PSB + 2SP.
- Порох "Олімп" – спортивний порох найвищої світової якості! М'який порох середньої щільності дозволяє споряджати швидкісні патрони з варіативними характеристиками..
- Серія CSB – гамма порохів в серії дозволяє максимально точно підібрати оптимальну схему спорядження класичних патронів. 
- Серія PSB – порохи для найвибагливіших релоадерів. Абсолютна новинка в Україні, яка користується величезним попитом у світі.
- Серія GDB – бездимний двоосновний порох з великими можливостями використання. Універсальний вибір для популярних нарізних калібрів.

NOBEL SPORT

ТАХО - ексклюзивний партнер Nobel Sport в Україні представляє широкий асортимент оригінального пороху VECTAN. Порох представлений серіями:
- Серія А – найповніша та досконала серія порохів, яка дозволяє створювати будь-яку бажану балістику патронів. Серія А є абсолютним хітом для більшості виробників патронів в Європі.
- Серія D/206 є однією з найпопулярніших і відомих в Європі, завдяки досконалим характеристикам і зручності у використанні.
- Серія С має велику гравіметричну щільність, що дозволяє створювати потужні патрони з великою початковою швидкістю.
- Серія GM3/Prima – унікальний порох для досвідчених цінителів релоудингу. Неймовірно популярна позиція в Італії.
- Серія Tubal є однією з кращих в світі для спорядження нарізних патронів. Максимум можливостей в балістиці для більшості калібрів і куль.
- Серія Ba з високою швидкістю горіння спеціально розроблені для спорядження пістолетних патронів. Абсолютна чистота згоряння і стабільність параметрів.