Курорти Херсонщини обживають вовки і шакали

У Скадовському районі Херсонської області вовки чинять розбій, а в Генічеському - шакали.

У селі Озерному, що за вісім кілометрів від райцентру (дитячої оздоровниці державного значення) сірі розбійники серед білого дня розірвали теля і декількох кіз, прив'язаних на околичному пасовищі.

У селі Птахівка місцеві жителі знайшли відразу два вовчі лігва, розташованих всього в декількох сотнях метрах один від одного, що свідчить про зростаючу «щільність» популяції хижаків. Тільки за останні дні мисливці місцевої організації УТМР підстрелили чотирьох вовків у сілах Володимирівка, Приморське і Червоне, поряд з якими знаходиться чимало дитячих оздоровчих центрів.

Причому в Приморському вовчиця вийшла прямо на мисливця, який промишляв качок на березі Джарилгацької затоки. Він не схибив: перезарядив рушницю і одним пострілом знерухомив звіра, а другим вбив його. А в курортному Генічеському районі вбили шакала.

Зростання чисельності хижаків пов'язують з двома чинниками: обмеженням полювання на них, яка раніше велася практично цілий рік, і міграцією диких тварин, яких на Донеччині та Луганщині розполошила війна.

To Top