Фотоконкурс - полювання з "ТАХО"

Фотоконкурс від НВФ ТАХО Фотоконкурс від НВФ ТАХО

Фірма «ТАХО» та мисливський портал «З Полем» оголошують наступний конкурс з 26 червня по 04 вересня 2016 року!

ОСНОВНІ УМОВИ КОНКУРСУ:

У відповідному альбомі спільноти «З Полем» https://vk.com/album-98408929_233529420 публікуєте Ваші фотографії з полювання або підготовки до полювання. До розгляду беруться ті світлини, які передають справжній дух полювання, не лише з трофеями, але й ті, де зображені пейзажі, колектив, мисливські собаки, мисливська кухня та ін. Одна з основних умов конкурсу наступна: на фотографії обов'язково має бути присутня продукція ТМ «ТАХО» (патрон або упаковка будь якого виду патронів або інша продукція від ТМ «ТАХО»). Опис до фотографії або невелика розповідь збільшує шанси на перемогу.

Якщо буде виявлений Photoshop, учасник знімається з конкурсу! Головний приз за перше місце - ящик патронів від ТМ «ТАХО» в кількості 250 шт. Також будуть відзначені призами 2-ге та 3-те місце.

Проте, переможців може бути і набагато більше, якщо протягом конкурсу ми побачимо фотографію, котра буде заслуговувати уваги, обов'язково відзначимо автора призом. А також, як завжди, буде розіграш призу за РЕПОСТ конкурсу, від порталу "З Полем"!

Сподіваємося на Вашу активну участь у конкурсі.

З повагою,

НВФ "ТАХО" та портал "З Полем".

To Top