Конкурс! Задай питання про полювання та отримай суперприз!

Конкурс ТАХО Конкурс ТАХО

ТАХО та портал про полювання «З Полем» оголошують конкурс!
Суперприз конкурсу - ящик набоїв (250 шт.)
Переможців може буде декілька та кожен отримає по ящику набоїв!

У період з 21 квітня до 21 травня задайте будь-яке питання, яке цікавить Вас у спеціальній темі (Конкурс №3 – тема для питань) спільноти "З Полем" та отримайте можливість виграти суперприз від фірми ТАХО, а саме ящик набоїв у який входить 250 патронів до відкриття сезону полювання.

Давати відповіді на Ваші запитання буде колектив мисливців фірми ТАХО. Група мисливців, яка у свій час добула найбільші трофеї України, які увійшли в ТОП-10 трофеїв світу. Колектив кожен рік формує експедиції по Україні та інших країнах світу, має величезний досвід полювання закордоном, а саме: Таджикістан, Іспанія, Африка (африканська п'ятірка), Туреччина, класичне полювання в Німеччині, Австрії та багато інших. Досвіду у колективу мисливців ТАХО у сумі становить більше 200 років. Тільки наші мисливці отримували нагороди від SCI (Safari Club International) на території України.

Досвід полювання мисливців ТАХО дуже великий, тому ми хочемо поділитися ним з Вами у всіх аспектах полювання. Канал "З Полем", буде дуже радий такому спілкуванню і очікує, що діалог буде дуже серйозним і в результаті кожен із нас отримає багато нової та цікавої інформації.

До уваги прийматимуться питання, які стосуються всіх аспектів полювання. Все що Вас цікавить стосовно полювання в Україні та світі. Представники Тахо обируть переможця конкурсу, з найбільш вдалим та доцільним запитанням!

ВАЖЛИВО: від 1 учасника може бути максимум 3 запитання!

w512h5121380984784forwardСвої запитання залишайте тут!w512h5121380984784backward

http://vk.com/s.polem

1

To Top